Chirurgia Profesjonalna opieka stomatologiczna dla najmłodszych! Zapoznaj się z nasza ofertą.

Usuwanie zębów mlecznych u dzieci

Chirurgia stomatologiczna jest ważną dziedziną dentystyki, która obejmuje zabiegi wymagające interwencji chirurgicznej w celu rozwiązania problemów zdrowotnych jamy ustnej. Jest to kluczowy aspekt opieki stomatologicznej, który może być niezbędny dla dzieci. Oferujemy profesjonalne leczenie stomatologiczne dla dzieci również z zakresu chirurgii.

Wśród najczęstszych zabiegów jest ekstrakcja zębów, czyli wyrwanie uszkodzonego i nieprzydatnego już zęba. Zabiegi ekstrakcji przeprowadzamy w przypadku dużego zniszczenia korony przez próchnicę, które uniemożliwia skuteczne leczenie. Usuwanie zębów mlecznych u dzieci jest też konieczne w przypadku ropnych korzeni, jak również utrudnionego wyrzynania zębów stałych.

Wyrywanie zębów mlecznych bez bólu – znieczulenie

Mając świadomość, jak stresujący dla dziecka może być zabieg usuwania mleczaków u dzieci, zachęcamy do wykonania go w sedacji. W naszym gabinecie usuwamy zęby mleczne w znieczuleniu komputerowym Calaject. Brak bólu, stresu i dyskomfortu zaprocentuje – wiąże się z brakiem strachu przed następnymi wizytami w naszym gabinecie.

Nasi stomatolodzy dziecięcy to specjaliści, których cechuje empatia, cierpliwość i spokój podczas pracy z najmłodszymi pacjentami. Dbają o to, by Twoje dziecko czuło się bezpiecznie podczas zabiegu.

Usuwanie mleczaków u dzieci

Chirurgia stomatologiczna u dzieci wymaga szczególnego podejścia i jest przeprowadzana tylko wtedy, gdy jest absolutnie konieczna. Rodzice powinni ściśle współpracować z dentystą, aby zapewnić dziecku jak najlepszą opiekę przed, w trakcie i po zabiegu, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrostanu ich pociech. Po wyrwaniu zęba zalecana jest przez pierwsze dni tzw. miękka dieta, unikanie gorących lub bardzo zimnych pokarmów i napojów.

Kontakt


zapraszamy do gabinetu Mleczaki i Spółka

Mleczaki i spółka

Godziny przyjęć
pon.-pt. 13:00 - 20:00
sobota 9:00 - 15:00
Rezerwacja telefoniczna
530 302 302
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Formularz kontaktowy


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu kontaktu zwrotnego przez Mleczaki i Spółka

Captcha

Jak do nas trafić?

  • dla Pacjentów z URSUSA, WŁOCH, MOKOTOWA - dojazd Aleją 4-Czerwca 1989 r.
  • dla Pacjentów z innych dzielnic i okolic Warszawy - dojazd trasami S2 i S8 (zjazd do ul. Połczyńskiej dalej ul. Lazurowa, Sternicza)